TAMBO dodává kvalitní, nafukovací plováky a pádla českého designu. Tvary a konstrukci vymýšlejí samotní jezdci a závodníci. Naše boardy jsou odolné, stabilní a přesto rychlé. Pro rok 2021 jsou naše plováky průměrně o 1,5 kg lehčí než v dřívějších letech!!!
Nabízíme úzké závodní speciály i stabilní allround plováky. Díky použité technologii a zaměření čistě na nafukovací plováky jsou TAMBO boardy rychlejší než podobné od konkurence. Díky tomu je TAMBO úspěšné i na závodním poli a to od samého počátku značky. 
Jezdcům TAMBO teamu se dařilo ovládnout prakticky všechny závody na divoké vodě v roce 2017-2020 s plováky TAMBO CORE ESD, získat medaile z mistrovství Evropy s TAMBO RACE a s našimi pádly přivezla Kristýna Babiánková medaili i z mistrovství světa v Číně 2019.

Prodáváme především allroundové plováky pro každého, u kterých využíváme zkušenosti nabyté v závodním poli. Nabízíme paddleboardy vhodné jak pro začátečníky na hladké vodě, tak pro profíky na vlnách, nebo divoké vodě. Výbornou klouzavost a stabilitu dosahujeme jedinečným tvarem s dostatečnou šířkou, správným průhybem, nízkou hmotností a tuhou konstrukcí. Používáme dropstitch materiál nejnovější generace woven. Díky tomu lze plováky nafukovat až na 25 PSI, dostatečný a námi doporučený tlak je 16-20 PSI.
Pokud jsou naše CORE plováky dostatečně stabilní pro jízdu na divoké vodě a dostatečně rychlé pro vítězství v takových závodech, je to ta nejlepší volba pro Vaše vyjížďky -stabilní a rychlé prkno!