KAJAK THAYA GUMOTEX
KAJAK THAYA GUMOTEX
Revoluční nafukovací kajak THAYA využívající spojení jedinečného materiálu NITRILON® a technologie Dropstitch*, se vyznačuje výbornou stabilitou, tuhostí a ovladatelností. Unikátní spojení nafukovacích válců a moderní technologie Dropstich*, tvoří universální kombinaci, která maximalizuje pohodlí uživatele a zlepšuje jízdní vlastnosti lodě. Dalšími charakteristickými vlastnostmi kajaku THAYA jsou nízká hmotnost a výborná sbalitelnost. Je vhodný pro rekreaci na jezerech a řekách do WW2. Přídavná přední paluba (volitelné příslušenství) chrání před přelitím vody přes špici a tím zvyšuje uživatelský komfort při jízdě, např. na moři. Lze jej použít ve verzi pro 1, 2 dospělé nebo 2 dospělé + 1 dítě.
*Technologie Dropstitch je založena na spojení vrchní a spodní vrstvy tkaniny tisíci polyesterovými vlákny. Tuto tkaninu, opatřenou vzduchotěsným nánosem, z obou stran chráníme odolným materiálem NITRILON®. Zásluhou/díky tisícům vláken držících dvě vrstvy pospolu, je možné tyto výrobky nafouknout na velmi vysoký tlak, díky čemuž získávají pevnost přibližující se tuhosti pevných materiálů, a to při stejné sbalitelnosti jako naše stávající čluny.
- Prodloužená záruka a rychlý záruční i pozáruční servis
- Garance vrácení peněz - zboží můžete zdarma vrátit do 30 dnů,
- Ke káždé lodi u dostnete praktický dárek
- Sleva - registrací v eshopu získáte extra slevu, jednoduší další nákupy a další výhody za věrnost a množstevní slevy
Kajak Thaya také nabízíme ve výhodném setu s vybavením
Technická data kajak Thaya Gumotex
| Délka (cm) | 410 |
|---|---|
| Šířka (cm) | 89 |
| Hmotnost (kg) | 17,5 |
| Max. nosnost (kg) | 230 |
| Materiál | NITRILON® |
| Typ pádla | Kajakové |
| Max. počet osob | 2 osoby + 1 dítě |
| Počet vzduchových komor | 3+2 / 4 / 6+2 |
| Rozměry při sbalení (cm) | 63 x 40 x 26 |
| Max. provozní tlak (Mpa / Bar / PSI) | 0,02 / 0,2 /3,0 ; 0,05 / 0,5 / 7,2 |
| Rozměry kartonu (cm) | 70 x 48 x 32 |
Výbava kajak Thaya Gumotex
Člun je dodáván se dvěma sedačkami. Třetí sedačku a přídavnou přední palubu je možné koupit zvlášť jako příslušenství.
- Posuvná přední a zadní opěrka nohou (pro úpravu na jednomístnou verzi)
- Komfortní nafukovací sedačka z drop-stitch materiálu
- Madlo na přídi i zádi pro snadnou manipulaci
- Bezpečnostní lana na přídi a zádi
- Úchyt pro směrovou ploutev
- Směrová ploutev
- Push-push ventily
- Klíč na Push-Push a přetlakový ventil
- Lepící souprava
- Vodotěsný transportní vak 100l
Video Thaya Gumotex
Parametry
| Barva | Červená |
|---|---|
| Hmotnost | 17,5 kg |
| Max. počet osob | 2+1 |
| Nosnost | 230 kg |
Recenze
Elina
Ověřená recenze od registrovaného zákazníka.
Články
Výběr nafukovacího kajaku Gumotex - srovnání kajaků Twist, Solar, Thaya a SeaWave
Pomůžeme Vám s výběrem nafukovacího kajaku od Gumotexu. Srovnali jsme oblíbené otevřené turistické kajaky Twist, Solar, Thaya a SeaWave. Bude Vám stačit nejlevnější Twist nebo se vyplatí připlati si za univerzální kajak Solar, pohodlnou a stabilní Thayu nebo využijete největší a nejrychlejší kajak Seawave?






















