Nafukovací čluny, lodě, kanoe, kajaky a rafty GUMOTEX

domu MOTOROVÉ ČLUNY | ČLUNY ZODIAC | ČLUNY ALLROUNDMARIN | KOMPLETY ZODIAC | KOMPLETY ALLROUNDMARIN

MOTOROVÉ ČLUNY ZODIAC

ZODIAC - legendární pevnost, kvalita materiálu a zpracování, moderní technologie, nejlehčí a nejširší řada člunů na světě a za příznivou cenu.

Neuvěřitelná pevnost a trvanlivost materiálu a spojů člunů Zodiac je vzorem pro všechny ostatní značky. Díky neustále vyvíjenému materiálu StronganTM DuotexTM a patentovanému svařování švů Thermobonding jsou čluny Zodiac pevnější, trvanlivější a lehčí než nabízí konkurence. Ostatní výrobci spoje svých člunů lepí a to přináší sníženou trvanlivost spoje.

Porovnejte hmotnosti s hodnotami konkurenčních člunů, zejména u malých skládacích člunů, kde je hmotnost klíčovým parametrem, uvidíte obrovský rozdíl. Je to způsobeno především strukturou materiálu StronganTM DoutexTM, na který se můžete vždy spolehnout. Při vývoji nových člunů Zodiac je věnována pozornost každému detailu, je zpracováván s důkladností a v maximální kvalitě. Důkazem jsou patentované prvky jako např.: vnitřní komora pro vyrovnání tlaku ve válcích, přepouštěcí ventily, systém vyměnitelných válců atd.

Čluny Zodiac jsou vyjimečně kvalitně zpracované a z nejkvalitnějšího materiálu, v průběhu času dramaticky nesnižují svoji hodnotu a je pro ně připravená nejrozšířenější servisní síť na světě. Navíc díky svému jedinečnému tvaru a konstrukci patří mezi nejstabilnější lodě.

MOTOROVÉ ČLUNY ZODIAC CADET- kvalitní čluny z Francie

Unikátní čluny Cadet jsou velmi lehké a kompaktní motorové rodinné čluny s dřevěnou podlážkou a nafukovacím V-kýlem. Čluny Cadet jsou vhodné pro vodní turistiku i sportovnější jízdu. Po kliknutí na obrázek se vám zobrazí nabídka člunů Zodiac na eshopu E-čluny.cz

ZODIAC CADET 285 S

Zodiac Cadet 285 s

Nafukovací motorový člun ZODIAC CADET 285 S je kvalitní a odolný člun s dřevěnou podlahou a nafukovacím kýlem. Max. pro 4 osoby.

ZODIAC CADET 310 S

Zodiac Cadet 310 s

Nafukovací motorový člun ZODIAC CADET 310 S je kvalitní a odolný člun s dřevěnou podlahou a nafukovacím kýlem. Max. pro 5 osob.

ZODIAC CADET 340 S

Zodiac Cadet 340 S

Nafukovací motorový člun ZODIAC CADET 340 S je kvalitní a odolný člun s dřevěnou podlahou a nafukovacím kýlem. Max. pro 5+1 osoby.

 

MOTOROVÉ ČLUNY ZODIAC Fastroller

Unikátní čluny Cadet jsou velmi lehké a kompaktní motorové rodinné čluny s vysokotlakou nafukovací podlahou H2P a nafukovacím V-kýlem. Čluny Cadet Fastroller jde snadno a rychle připravit na vodu. Po kliknutí na obrázek se vám zobrazí nabídka člunů Zodiac na eshopu E-čluny.cz

ZODIAC CADET 285 Fastroller

Zodiac Cadet fastroller 285

ZODIAC CADET FR - lehké a obratné čluny s nafukovacím „V“ kýlem a nafukovací vysokotlakou H2P podla-hou = tuhost, komfort, stabilita.

ZODIAC CADET 325 Fastroller

Zodiac Cadet fastroller 325

ZODIAC CADET FR - lehké a obratné čluny s nafukovacím „V“ kýlem a nafukovací vysokotlakou H2P podla-hou. Max. pro 5 osob.

ZODIAC CADET 360 Fastroller

Zodiac Cadet fastroller 360

ZODIAC CADET FR - lehké a obratné čluny s nafukovacím „V“ kýlem a nafukovací vysokotlakou H2P podla-hou. Max. pro 6 osob.