Nafukovací čluny, lodě, kanoe, kajaky a rafty GUMOTEX

domu MOTOROVÉ ČLUNY | ČLUNY ZODIAC | ČLUNY ALLROUNDMARIN | KOMPLETY ZODIAC | KOMPLETY ALLROUNDMARIN

MOTOROVÉ ČLUNY ALLROUNDMARIN

ČLUNY ALLROUNDMARIN - značka Allroundmarin je na trhu s jejich čluny už více než dvacet let. Díky velmi dobrému poměru kvality a ceny a dobrým službám je tato značka nyní nejrozšířenější ve střední Evropě v německy mluvících zemích – Rakousko, Německo, Švýcarsko. Prodávají zde ročně více než dva tisíce člunů. Nafukovací čluny Allroundmarin jsou vyrobeny na základě vlastní konstrukce rakouské firmy Allroundmarin, která si je nechává vyrábět v Číně. Z německého materilálu firmy Mehler, ve dvou tloušťkách pro menší a větší čluny. Jde o materiál Dechitex Strongan 1100. Firma Allroundamrin má ve výrobní továrně přímo svého člověka, který kontroluje kvalitu výrobků. Druhá kontrola probíhá v Rakousku. Kladou velký důraz na vysokou kvalitu slepů a kvalitní německý materiál a mají méně než jedno procento reklamací.

MOTOROVÉ ČLUNY ALLROUNDMARIN - kvalitní čluny za výhodnou cenu

Po kliknutí na obrázek se vám zobrazí nabídka člunů Allroundmarin na eshopu E-čluny.cz

Výhodné komlety Allroundmarin

ALLROUNDMARIN KOMPLETY S MOTOREM

Prodej kompletů motorových člunů Allroundmarin s lodními motory ve zvýhodněných cenách. Akce platí do vyprodání zásob nebo do odvolání.

ALLROUNDMARIN JOLLY GS

Allroundmarin Jolly

JOLLY GS jsou čluny pro rodinné výlety, pro rybáře a jako tender na jachtu. Materiál: Strongan 1100, tl. 0,9 mm, dřevěné laťkové podlážky.

ALLROUNDMARIN AIR STAR

Allroundmarin air star 260

AIR STAR jsou velmi úspěšné lehké čluny pro rodinnou rekreaci i rybaření. Komfortní a tuhá nafukovací vysokotlaká podlaha.

Člun AS BUDGET 300 šedý

ALLROUNDMARIN AS BUDGET

AS BUDGET - rodinné čluny za velmi výhodnou cenu, německý materiál, skládací hliníková podlaha, výborné jízdní vlastnosti - nafukovací V-kýl.

Člun AS BUDGET 320 zelený

ALLROUNDMARIN AS BUDGET

AS BUDGET zelený - motorový člun pro rybáře za velmi výhodnou cenu, německý materiál, skládací hliníková podlaha, výborné jízdní vlastnosti.

ALLROUNDMARIN AS SAMBA

Allroundmarin Samba

Člun pro vodní turistiku a pro rybáře. Kvalitní materiál 0,9mm, hliníková podlážka s bočním vyztužením, tvar trupu se zdviženou přídí a V-kýlem.

     


©2002-2016 Nafukovací Čluny.cz