Nafukovací čluny, lodě, kanoe, kajaky a rafty GUMOTEX

Materiály GUMOTEX

HEVEALON

hevealon

Složení materiálu: Kalandrovaná PES tkanina typu RIPSTOP s teflonovým nátěrem TEFLON® (1) a s vnitřním nánosem směsi na bázi přírodního a EPDM kaučuku (2) . Speciální konstrukce textilu zajišťuje vysoké pevnosti v natržení, barva textilní strany je odolná proti UV. Minimální pevnost v tahu 1100/900 N (vzorek 20 × 5 cm). Textilní tkanina opatřená TEFLON® splňuje podmínky voduodpudivosti (Repel Teflon) a odolnosti proti pronikání špíny (Release Teflon).

 

NITRILON®

Složení materiálu: vysokopevnostní PES tkanina (1) s vnějším nánosem syntetického kaučuku (2) a vnitřním nánosem směsi na bázi přírodního kaučuku (3) . Materiál je vysoce odolný proti oděru, stárnutí a UV. Minimální pevnost v tahu 3000/3000 N (vzorek 20 × 5 cm)

 

NITRILON® oboustranný

Složení materiálu: vysokopevnostní PES tkanina (1) s oboustranným nánosem syntetického kaučuku (2) Materiál je vysoce odolný proti oděru, stárnutí a UV. Minimální pevnost v tahu 3000/3000 N (vzorek 20 × 5 cm)

 

 

NITRILON® EXTRA

Složení materiálu: vysokopevnostní PES tkanina (1) s vnitřním i vnějším nánosem chloroprenové pryže (2) a vnějším nánosem NITRILON® EXTRA (3) . Nejkvalitnější materiál pro maximální zátěž při profesionálním použití a pro použití v náročných klimatických podmínkách. Minimální pevnost v tahu 3000/3000 N (vzorek 20 × 5 cm)

 

.


VYSVĚTLIVKY
CR - chloroprenový kaučuk
CSM - chlorsulfonovaný polyethylen - Hypalon® by Du Pont
NBR - akrylonitril-butadienový kaučuk
NR/SBR - směs přírodního a styrenbutadienového kaučuku
PESh* - polyester (vlákno)
PVC - polyvinylchlorid

 

©2002-2013 Nafukovací Čluny.cz